Вчимося берегти своє життя.

Для учнів 2 класу проведене тематичне заняття до тижня безпеки життєдіяльності дітей та цивільного захисту “Пригоди лисенят”, а також переглянули мультфільм “Пес Патрон та Вовк Діккі шукають дрейфуючу міну в морі”.

З учнями 6 класу проведено бесіду «Вчимося берегти своє життя». Основна мета проведення бесіди – допомогти сформувати у здобувачів освіти свідоме ставлення до свого життя і здоров’я, оволодіти основами здорового способу життя, життєвими навичками безпечної для життя і здоров’я поведінки у повсякденному житті та при виникненні надзвичайних ситуацій. Зокрема, обговорили такі питання: що означає безпека; дорога до школи; будь обережним на вулиці і вдома; пожежна безпека; безпека понад усе.

Проведена бесіда була змістовною, корисною, цікавою. Діти мають гарні  знання з правил безпеки життєдіяльності.

Учні 4 класу переглянули мультфільм про пожежну безпеку та отримали необхідні знання та навички, які допоможуть їм уникати небезпеки, пов’язаної з пожежами, а також як діяти у разі їх виникнення під час виховної години «Пожежна безпека». Перегляд мультфільму дав можливість дітям зрозуміти, наскільки важливо бути обережними та відповідальними, коли йдеться про пожежну безпеку.
Життя – найбільша цінність! Бережіть життя, дотримуючись правил безпечної поведінки.